Autorské psaní

„Vytvoření něčeho nového se neuskutečňuje intelektem, nýbrž hravým instinktem, který jedná z vnitřní nutnosti. Tvůrčí mysl si pohrává s předměty, které má v lásce.“
C. G. Jung

V současné době se věnuji příspěvkům pro můj blog a připravuji jeho novou podobu. V době působení v klinickém výzkumu jsem publikovala vědecké práce, později, na základě mé lektorské a konzultační praxe řadu článků a rozhovorů pro různá periodika a pro různé cílové skupiny (např. pro časopisy PsychologieDnes, Moje psychologie nebo články popularizující vědu pro 21. století). Mé příspěvky pro časopis Sféra a link na článek ve sborníku Logos s názvem Alchymie slova jsou se souhlasem vydavatele zveřejněné na mém blogu.

Zkušenost s vedením a psaním rozhovorů využívám i při externí spolupráci s Nadačním fondem Kliniky paliativní medicíny, kde se setkávám s řadou osobností i s jejich příběhy. V případě, že se jedná o zajímavou zakázku, pracuji i jako ghostwriter.

Při psaní textů nepoužívám generativní AI, vážím si své vlastní inteligence a tvůrčích schopností. Potřebujete přesně cílený rozhovor nebo ghostwriting? Kontaktujte mě pro upřesnění zakázky. Pokud se domluvíme na spolupráci, cena služby se odvíjí od typu, rozsahu a náročnosti poptávaného textu.