Autorské psaní

„Vytvoření něčeho nového se neuskutečňuje intelektem, nýbrž hravým instinktem, který jedná z vnitřní nutnosti. Tvůrčí mysl si pohrává s předměty, které má v lásce.“
C. G. Jung

V době působení v klinickém výzkumu jsem publikovala vědecké práce, později, na základě mé lektorské a konzultační praxe jsem publikovala řadu článků a rozhovorů pro různá periodika a pro různé cílové skupiny (např. pro časopisy PsychologieDnes, Moje psychologie nebo články popularizující vědu pro 21. století). Mé příspěvky pro časopis Sféra a link na článek ve sborníku Logos s názvem Alchymie slova jsou se souhlasem vydavatele zveřejněné na mém blogu.

Jako copywriter se věnuji rozhovorům a přehledovým textům. Aktuálně již více než rok spolupracuji s Nadačním fondem Kliniky paliativní medicíny.

V případě, že se jedná o zajímavou zakázku, pracuji i jako ghostwriter.

Při psaní textů nepoužívám generativní AI, vážím si své vlastní inteligence a tvůrčích schopností.

Potřebujete přesně cílený rozhovor? Potřebujete ghostwriting? Kontaktujte mě pro upřesnění zakázky, pokud se domluvíme na spolupráci, cena služby se odvíjí od typu, rozsahu a náročnosti poptávaného textu.

Redakce odborných textů

Na základě zkušeností s publikačním procesem nejen vědeckých recenzovaných časopisů se na pozici výkonné editorky podílím na vydávání periodika České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP Paliativní medicína.