Obrazy

„Dívejte se a naleznete. Co není hledáno, zůstává neobjeveno.“
Sofokles

Obraznost, kterou rozvíjím při svých workshopech, je také inspirací mých originálních obrazů nebo zcela nově i tkaných originálů. Malbu používám i v artefiletických technikách při konzultacích a workshopech.

Malba

Používám různé techniky i styl malby, olej, akryl, pastel, akvarel. Řídím se tím, o co si obraz sám řekne, nebo zpracovávám jedno téma více technikami. Maluji a kreslím i obrazy na zakázku, velmi osobní kresby nebo obrazy inspirované radixem (horoskopem data narození), novoročenky jako autorské originály, podle přání a osobnosti toho, pro koho jsou určeny.

Spolupráce s interiérovou designérkou

Spolupracuji na projektu Liběny Kubalíkové Být v pohodě. Na základě představ a preferencí klientů a návrhů interiéru vytvořím skici a po konzultaci s klenty a výběru konkrétního návrhu maluji finální obraz.
Je možné také obraz na určitou dobu zapůjčit, aby si mohl klient vytvořit představu, jak si s prostorem, bytem. ordinací nebo třeba showroomem, bude rozumět.
V náhledu vpravo vizualizace autorské malby v interiéru.

Kde můžete obrazy a textilní originály vidět?

Některé obrazy a kresby určené k prodeji si můžete prohlížet v tuto chvíli na Original-gallery. Pokud se Vám líbí některý z prodaných obrazů, můžeme se domluvit, čím Vás zaujal, a mohu namalovat podobný obraz přesně pro Vás.

Samostatná galerie.adlerova.cz je v tuto chvíli ve stídiu zrodu, těším se, až Vás budu moci uvítat v její nové podobě. Zaujal Vás konkrétní obraz nebo si chcete prohlédnout mou tvorbu? Kontaktujte mě a přijďte si je nezávazně prohlédnout „naživo“ přímo u mne.

Výstavy:

Na hraně světla a stínu – výstava fotografií, centrum FotoŠkoda, 2000, 2001
FAM – skupinová výstava, Galerie Kotelna 2018
Krajiny – pastely, Minigalerie České pošty 2020
Imaginativní malba, výstava s workshopy – Galerie Studia Osm, 2021
Imaginativní malba – Galerie Studia Osm, 2022

Chystané:
11-12/2023 – Husova knihovna Modřany