Obrazy

„Dívejte se a naleznete. Co není hledáno, zůstává neobjeveno.“
Sofokles

Obraznost a schopnost imaginace, kterou rozvíjím při svých workshopech, je také inspirací mých originálních obrazů. Malbu používám i v artefiletických technikách při konzultacích a workshopech.

Mé obrazy mohou provázet diváka do jeho vlastních krajin, do míst dosud nepoznaných. Zvou k rozhovoru, budí otázky a každý v sobě může nacházet své vlastní odpovědi.

Malba

Používám různé techniky i styl malby, olej, akryl, pastel, akvarel. Všechny obrazy však spojuje symbolická rovina sdělení a způsob malby, který i v pastózní malbě nebo v expresivních barvách vytváří jemné struktury.

Řídím se tím, o co si obraz sám řekne, nebo zpracovávám jedno téma více technikami. Maluji a kreslím i obrazy pro konkrétní osobnost, například obrazy inspirované radixem (horoskopem data narození) nebo novoročenky jako autorské originály.

Spolupráce s interiérovou designérkou

Spolupracuji na projektu Liběny Kubalíkové Být v pohodě. Na základě představ a preferencí klientů a návrhů interiéru vytvořím skici a po konzultaci s klenty a výběru konkrétního návrhu maluji finální obraz.
Je možné také obraz na určitou dobu zapůjčit, aby si mohl klient vytvořit představu, jak si s prostorem, bytem. ordinací nebo třeba showroomem, bude rozumět.
V náhledu vpravo vizualizace autorské malby v interiéru.

Kde můžete obrazy a textilní originály vidět?

Obrazy a kresby si můžete prohlížet v tuto chvíli na staré verzi galerie www.gadlerie.cz, ukázky mé novější tvorby najdete i na Pinterestu. Některá díla jsou ke koupi i v Original-gallery

Nová galerie.adlerova.cz je v tuto chvíli ve stádiu zrodu, v její nové podobě bude k vidění v první polovině listopadu 2023.

Zaujal Vás konkrétní obraz nebo si chcete prohlédnout mou tvorbu? Kontaktujte mě a přijďte si je nezávazně prohlédnout „naživo“ přímo u mne.

Výstavy:

Na hraně světla a stínu – výstava fotografií, centrum FotoŠkoda, 2000, 2001
FAM – skupinová výstava, Galerie Kotelna 2018
Krajiny – pastely, Minigalerie České pošty 2020
Imaginativní malba, výstava s workshopy – Galerie Studia Osm, 2021
Imaginativní malba – Galerie Studia Osm, 2022

Chystané:
12/2023 – 1/2024 – výstava fotografií, Husova knihovna Modřany

1/2024 – 2/2024 – výstava obrazů, Husova knihovna Modřany