Obrazy

„Dívejte se a naleznete. Co není hledáno, zůstává neobjeveno.“
Sofokles

Obraznost a schopnost imaginace, kterou rozvíjím při svých workshopech, je také inspirací mých originálních obrazů. Malbu používám i v artefiletických technikách při konzultacích a workshopech.

Mé obrazy mohou provázet diváka do jeho vlastních krajin, do míst dosud nepoznaných. Zvou k rozhovoru, budí otázky a každý v sobě může nacházet své vlastní odpovědi.

Všechny obrazy spojuje imaginativní, symbolická rovina tématu. Ve volbě použité techniky se řídím intuicí, tím, o co si obraz sám řekne, někdy zpracovávám jedno téma více technikami, pak mě fascinuje změna nálady, kterou to přináší.

Kromě volné tvorby příležitostně v návaznosti na mou konzultační praxi maluji nebo kreslím i osobní novoročenky, nebo obrazy inspirované radixem (horoskopem data narození), které v barvách a tvarech mohou přinést inspiraci pro hledání rovnováhy, rozvoj silných stránek osobnosti a cestu ke zpracování problematických míst.

Kde můžete obrazy a tkané originály vidět?

Obrazy a kresby si můžete prohlížet v tuto chvíli na Pinterestu. Některé z menších formátů jsou ke koupi i v Original-gallery.
Má nová galerie.adlerova.cz je v tuto chvíli ve stádiu zrodu, postupně ji dolaďuji a doplňuji.

Zaujal Vás konkrétní obraz nebo si chcete prohlédnout obrazy i tkané užitné originály „naživo“? Kontaktujte mě abyste si je mohli nezávazně prohlédnout.

Výstavy:

Na hraně světla a stínu – výstava fotografií, centrum FotoŠkoda, 2000, 2001
FAM – skupinová výstava, Galerie Kotelna 2018
Krajiny – pastely, Minigalerie České pošty 2020
Imaginativní malba, výstava s workshopy – Galerie Studia Osm, 2021
Imaginativní malba – Galerie Studia Osm 2022
Open ArtFest -2023
Na hraně světla a stínu – výstava fotografií Husova knihovna Modřany 12/2023-1/2024
Krajiny imaginace – výstava obrazů, Husova knihovna Modřany 1-2/2024