Workshopy a konzultace

„To, co se rozprostírá za námi a to, co se rozprostírá před námi, to jsou jen nepatrné drobnosti ve srovnání s tím, co se rozprostírá v nás.“
R. W. Emerson

Věnuji se přípravě a vedení workshopů zaměřených na rozvíjení tvůrčích schopností vlastních každému člověku. Jejich obsahem jsou metody zaměřené na spontánní používání asociací, analogií a obrazového myšlení. Tento typ skutečně tvůrčího myšlení chápu jako druhou rovnocennou polovinu lidského potenciály, vedle myšlení analytického a kauzálního. Rozvíjení a spolupráce obou je nezbytné pro znovunalezení rovnováhy a plnosti existence člověka.

Poskytuji i individuální konzultace určené těm, kteří mají motivaci a odvahu něco ve svém životě změnit, lidem, kteří procházejí životními krizemi, obtížnými situacemi, všemi událostmi v životě, které nás nutí stát se tím, kým skutečně jsme.

Svou roli vnímám jako roli průvodce, který pozorně vnímá, podporuje, klade ve správnou chvíli správné otázky, věří ve schopnost hledajícího najít v sobě pravdivé odpovědi a sdílí radost z úspěchu.

Chcete si objednat některý z nabízených workshopů a uspořádat jej u Vás nebo se dozvědět více o mé praxi a vzdělání?